خدمات تایپ

کسانی که بیشتر به نوشتن با قلم و کاغذ عادت دارند، معمولاً برای وارد کردن مطالب به کامپیوتر با مشکل مواجه می‌شوند. ممکن است گاهی تایپ مطلبی که دست‌نویس کردن آن چند ساعت طول کشیده است، زمان زیادی را بگیرد.

حتی افرادی که Office را می‌شناسند و شیوه‎ تایپ سریع را نیز بلد هستند، وقتی به رسم نمودارها و جداول می‌رسند و یا وقتی باید فهرست منابع را به ابتدا و انتهای متن اضافه کنند، با مشکل جعبه ابزارهای Word مواجه می شوند.

اگر به اندازه‌ی کافی با محیط Word آشنا نیستید، یا وقت کافی برای تایپ مطالب مورد نظرتان را ندارید،هلدینگ آرتا تایپیست ارائه دهنده خدمات تایپ شامل تایپ حرفه ای، فوری، صفحه بندی می باشد. متقاضیان خدمات تایپ می توانند با ثبت سفارش خود از طریق اینترنت اقدام به تایپ متون تخصصی و عمومی خود نمایند.

هلدینگ آرتا تایپیست خدمات تایپ را در زمینه های متنوعی از جمله تایپ تخصصی انواع کتاب، پایان نامه، مقالات تخصصی، تایپ از روی برگه، تایپ از روی دست نویس، تایپ از تصویر و تایپ از روی فایل هایی همانند pdf را ارائه می دهد.

برخورداری از تیمی متشکل از تایپیست‌های حرفه‌ای، متخصص، با تجربه و قابل اطمینان قدرت هلدینگ آرتا تایپیست است. پروژه های تایپ طبق درخواست و نیاز مشتریان ارائه می گردد. علاوه بر این، تیم اصلاحیه تمام پروژه ها را قبل از تحویل به مشتری، با دقت بررسی می‌کنند تا شما بتوانید فایل های خود را بدون هیچ اشتباهی دریافت نمایید.

محدوده مشتریان ما شامل حرفه‌های مختلفی همانند دانشجویان، دانش آموزان، شرکت‌های قانونی، مؤسسات آموزشی و سازمان‌های تجاری هستند.

جهت بهره مندی از خدمات هلدینگ آرتا تایپیست با مناسب ترین هزینه در کمترین زمان با شماره 28421819-021 در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *